انټرنشپ در آیفسی، سیستم آموزشی در جریان کار برای شاگردانی است که فارغ مکاتب بوده و فعلا یا در پوهنتون ها مصروف تحصیلات بوده و یا نتوانسته اند تا در پوهنتون ها داخله به دست آرند. انټرن (شاگردان آموزش کار) به طور معمول محصلین کالج و یا پوهنتون میباشند، اما آیفسی گروپ فارغین مکاتب را که میخواهد برای آینده شان تجارب و مهارت های جدید حاصل کنند، هم قبول میکند.


از جمله فارغین مکاتب افغانستان که هر سال برای دخول به پوهنتون ها تلاش میکنند، تنها شمار محدود آنها در پوهنتون ها به علت ظرفیت محدود شامل میگردند. این باعث میگردد تا شمار زیادی از شاگردان از تحصیلات عالی باز مانده و در عین حال با نبود وظایف روبرو گردند.


آیفسی گروپ فرصت انټرنشپ را به شاگردان ملی و بین المللی  که در صدد به دست آوردن تجربه در بخش سکتور مالی افغانستان اند، برای مدت زمان ۶ الی ۱۲ ماه مهیا میسازد. آیفسی گروپ با شاگردان کمک میکند تا در ارتباط به کار آموزش یابند و آنان را با شبکه ایفسی گروپ در افغانستان آشنا میسازد. تعداد زیادی از این شاگردان (۷۵ درصد) بعد از به پایان رساندن دوره آموزشی شان در آیفسی گروپ به وظایف گماشته میشوند.
آیفسی گروپ برای شاگردانی که این پروگرام را به پایان میرسانند، نقش خوب ماخذ را ایفا نموده و بر اساس پالیسی آموزش این گروپ برایشان دستمزد ماهانه نیز در نظر میگیرد.


برای به دست آوردن معلومات در مورد پروگرام آموزشی آیفسی گروپ با این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس شوید.

 

 

 

تماس با ما

  • آدرس: دفتر آیفسی گروپ ، ده نو ده هبوری ، مقابل لیسه عالی صوفی اسلام
    کابل - افغانستان
  •  ۱۰۱ ۶۶۶ ۷۲۸ (۰) ۹۳+
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Scroll to top