معرفی کوتاه هیئت مدیره ایفسی گروپ

رئیس:

محترم خان جان الکوزی ریس هیئت است. تجار موفق افغانستان محترم خان جان الکوزی که رئیس منتخب تجار افغانستان نیز میباشد، با تجار افغانی از نزدیک کار نموده و ایفسی ګروپ را از مشورت دهی خویش در عرصه تجارت مستفید میسازد

معاون هیئت:

محترم حاجی رحم الدین حاجی اغا‍ معاون هیئت است. 

سکرتر:

بورد ایفسی ګروپ مشتمل بر سه عضو دیګر از سه ساحه; جنوبی، شمالی و شرقی که در آن کوپراتیف ها موقعیت دارد میباشد. این اعضا در بورد مذکور نمایندګی از ساحات و اعضای کوپراتیف های مربوطه خویش مینمایند و همچنان از کوپراتیف ها وقت به وقت دیدن به عمل میاورد تا اطمینان حاصل نماید که همه امور به درستی به پیش میرود.

عضو:

الحاج مولوی عزیزالله مفلح عالم دینی است، نامبرده امام مسجد شیرشاه سوری بوده و دارای شخصت بانفوذی میباشد

 محترم مفلح دربخش رعایت شریعت اسلامی و تطبیق آن با کوپراتیف ها کمک مینماید

عضو:

محترمه محرمه ایوبی رئیس اسبق کوپراتیف جوزجان است. نامبرده از سال ۲۰۰۵ بدینسو عضو کوپراتیف جوزجان بوده و در ازدیاد اعضای کوپراتیف ها نقش مهمی را ایفا نموده است. خانم ایوبی که در اصل آموزګار است، در جوزجان از احترام و شهرت خاصی برخوردار است و در بخش تجارت کوپراتیف های ولایت جوزجان بسیار مفید واقع ګردیده است. نامبرده در بورد ایفسی ګروپ نمایندګی از کوپراتیف های شمالی مینماید. خانم ایوبی تنها خانم در بورد ایفسی ګروپ میباشد.

عضو:

محترم عزیزالرحمن صدیقی فارغ پوهنځی اقتصاد بوده و در حکومت افغانستان برای مدت ۱۷ سال ایفای وظیفه نموده است. نامبرده  در مقام های مختلف با وزارت کار، امور اجتماعی، شهدا و معلولین کار نموده است. محترم صدیقی همچنان با NGO ها و دفاتر انکشافی نیز سابقه کار دارد. نامبرده در بورد ایفسی گروپ نمایندگی از کوپراتیف های زون شرقی مینماید.

عضو:

بشیرمحمد خان در بخش سکتور مالی افغانستان تجربه دارد. محترم خان در افغانستان با دفاتر قرضه های کوچک نیز به حیث کارشناس مالی و همچنان به حیث عضو نظارت و مقایسه ایفای وظیفه نموده است. امور اجرائیوي ایفسي گروپ از سویبشیر خان  به پیش برده میشود.

تماس با ما

  • آدرس: دفتر آیفسی گروپ ، ده نو ده هبوری ، مقابل لیسه عالی صوفی اسلام
    کابل - افغانستان
  •  ۱۰۱ ۶۶۶ ۷۲۸ (۰) ۹۳+
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Scroll to top